Lijst van iedereen die de opleiding gevolgd heeft

Dit zijn de dames die de afgelopen jaren bij mij de opleiding hebben gevolgd.
Met daarbij deelnemers die de opleiding op dit moment afronden.


Angelique Treu

Bijenstand 3
1251 HA Laren
0653397749
aschonewille@live.nl

Anja Heijnen- de Haan

Raadhuislaan 26
5341 GM Oss
0634556324
johnanja39@gmail.com

Antoinette van Gelder

Marijkelaan 39
4116 CP Buren
0618759622
antrua@hotmail.nl

Barbara Reijrink

Advies in Stijl

barbara@adviesinstijl.nl

www.adviesinstijl.nl

Chanine Krisman

De Havezathe 26
8101 XX Raalte
0636323176
info@stijloppeil.nl

Christel Jansen-Vreeke

Loverendale 19
7207 PG Zutphen
0642017394
info@personalbrandingartist.nl

Demi Dieters

K.P.C. de Bazelstraat
3822 ES Amersfoort
0683043535
demikd@hotmail.com

Edith Buitenhuis

Kruizemuntstraat 657
7322 MB Apeldoorn
0630722999
ejh.buitenhuis@gmail.com

Esther Vos

Schoolstraat 47
5311 CD Gameren
0640528800
ehmvos@yahoo.nl

Esther Meijer

Dorpstraat 11
6691 AV Gendt
0481-354938
info@moodsgendt.nl

Femke Koning

Bosstraat 4
1713 JH Obdam
0226722252
info@femke-koning.nl

Gea Kok

Nieuwe Wetering 16
8294 PC Mastenbroek
0650237174
info@geallery.nl

Gerdien Hengeveld

1
1
1

1

Hilda Alblas

Brooshooftstraat 2
3371 HS Hardinxveld-Giessendam
0184611116
Hildaalblas@gmail.com

Janneke Bouwhuis

t Sumpel 36
7683 AC Den Ham (ov)
0612219073
jbvjanneke@gmail.com

Jessy Centino

Clarenbekerhout 3
3845 EM Harderwijk
0610172405
jess1712@hotmail.com

Judith Roijakkers

't holland 2a
5541 PK Reusel
0646316429
jackjudith@hetnet.nl

Lilianne Willems

Dijnselweg 70
3705 EN Zeist
0610923435
cgawillems@hotmail.nl

Lotte Demming

Duizendknoopstraat 24
8302 VE Emmeloord
0611820774
lotte@bloesstijlkleur.nl

Miranda van Commenée

Herenweg 21
3991 DR Houten
06 54 37 08 09 info@mirandavancommenee.nl

Paola Melenberg

Hammerstraat 28
7681 DE Vroomshoop
0651331162
paola@geenmodemeisje.nl

Petra de Vries

Bloemstraat 60A
7419 BX Deventer
0630020071
pcdevries@yahoo.com

Robin Janssen

Traaipad 42
8043 HK Zwolle
0623515166
Robinjanssen@outlook.com

Tettie van der Heide

Nijbuorren 11
8584 VM Hemelum
0629899235
tjvdheide@live.nl

Tirza van der Wielen

Nijverheidsweg 125b
8071 DE Nunspeet
0641139091
tirza.vanderwielen@gmail.com

Wendy Vreeswijk

Winde 4
7623 NE Borne
0651923420
wendyvreeswijk@live.nl

Yvette Engelsman

Wim Binkenhof 11
1531 GP Wormer
0644440493
y.engelsman@kpnplanet.nl

Angelique Ruiter

Meerkoetstraat 36
3882 HZ Putten
0643054944
r.ruiter696@upcmail.nl

Ankie van Summeren

Hoflaan 10
6627 AR Maasbommel
0622984106
corsum10@gmail.com

Antoinette Snippe

Bosanemoon 29
9408 LA Assen
0611516659
absnippe@gmail.com

Carola De Croon

Kolk 4
5345 RM Oss
0624138996
Caroladecroon@icloud.com

Charlotte Meijran

Ten Vonder 8
8181 WN Heerde
0655773965
cmeijran@hotmail.com

Christel van Houdt

De Heuvelaar 46
5801 GW Venray
0613657160
christel75@home.nl

Dirmke Van Putten

Jan Boerswegje 14a
8091 PD Wezep
0630392590
dirmkevputten@gmail.com

Esmeralda Meijer

Indigohof 15
1339 HT Almere
0619182882
elmeijer@outlook.com

Esther van Marle

Burgemeester Royerplein 15
8061 GE Hasselt
0624380270
sante@ziggo.nl

Femke Plug-Mulder

Juno 20
2221 PP Katwijk aan zee
0624370879
femkemulder@hotmail.com

Francien Slager

Schellerpad 28
8017 AM Zwolle
0621530034
francien@famslager.nl

Gerdien Letteboer

Fagot 5
7651 HC Tubbergen
0629330247
info@klerenenkleur.nl

Herma ten Voorde

Bellerthof 22
7341 PW Beemte Broekland
0644836013
herma@echtjijinstijl.nl

Janet Weijman

Appelgaard 48
4033 JD Lienden
0611581343
info@bijpluche.nl

Jennifer Willemsen

Lunenburg 19
3904 JN Veenendaal
0641859678
info@kloffiestijlcoach.nl

Judith de Leeuw

Landbouwlaan 187
5351 MA Berghem
0653349146
juud200@hotmail.com

Lenie Jollie-van Beek

Laarweg 74
6721 DG Bennekom
0633712371
leniejollie@hotmail.com

Liza van Marle

Gennerstraat 15
8061 JV Hasselt
0624244464
elizabethvandijk@msn.com

Margriet Hakkesteegt

Rijskadeveld 14
4231 DZ Meerkerk
0623816607
margriethakkesteegt@yahoo.com

Nicole Cuppens

Prins mauritslaan 35
1405 CT Bussum
0646373715
Nicole@cuppensstylist.nl

Paola Overvoorde

Minstreelhof 12
2694 AT 's-Gravenzande
0651461378
paola@overvoorde.net

Precilia Koster-Sahuleka

Wilgenhof 8
8172 DP Vaassen
0614868514
info@shineyourstyle.nl

Saskia Visser

Deken van der Waardenlaan 1
7602 GK Almelo
0614999121
saskiahier@live.nl

Tiny Timmer

Kanaalweg West 27
7691 BT Bergentheim
0615132520
info@thefashionvan.nl

Truda Van hell

Rembrandtlaan 70
3925 VE Scherpenzeel
0639882470
trudavanhell@gmail.com

Willemijn Vos

Croeselaan 247 b
3521 BP Utrecht
0618397888
willemijnvos@hotmail.com